sepanduk_halaman

produk

ASID KOJIK DIPALMITAT (CAS:79725-98-7) dengan maklumat terperinci

Penerangan Ringkas:

CAS:79725-98-7

Formula Molekul:C38H66O6

Berat Molekul:618.93

Rupa:Kristal lembaran putih

Ujian:98%MIN


Butiran Produk

Tag Produk

Butiran

Sinonim

Asid Kojicadipalmitat (KAD-15, agen pemutih dalam kosmetik); KOJICDIPALMITAT; Asid Kojicadipalmitat; 2-Palmitoiloksimetil-5-palmitoyloksi-gamma-piron; 2-sawitKimia bukuitoiloksimetil-5-palmitoyloksi-piron; 4-OXO-6-[[(1-OXOHEXADECYL)OXY]METHYL]-4H-PYRAN-3-YLESTERHEXADECANOICAD; LGB-KAD; Brillian-MB228KojicDipalmitat

CAS

79725-98-7

Formula Molekul

C38H66O6

Berat Molekul

618.93

Struktur Kimia

ASID KOJIK DIPALMITAT (CAS79725-98-7) dengan maklumat terperinci (2)
Rupa Kristal lembaran putih
Ujian 98%MIN

Spesifikasi

Barang

Spesifikasi

Rupa

Kristal lembaran putih

Ujian

98%MIN

Takat Lebur

92~96℃

Tindak balas warna ferik klorida

Negatif

Kerugian semasa pengeringan

≤0.5%

Sisa pencucuhan

≤0.5%

Kesimpulan

Keputusan mematuhi piawaian USP35

Penggunaan

Asid kojik dipalmitat ialah terbitan asid kojik yang diubah suai. Ia mengatasi ketidakstabilan asid kojik terhadap cahaya, haba dan ion logam, dan mengekalkan keberkesanan asid kojik dalam menghalang aktiviti tirosinase dan menyekat pembentukan melanin kulit. Tambahan pula, perencatan ini lebih kuat daripada asid kojik, menjadikannya generasi baharu agen aktif pemutih yang sangat berkesan. Sebagai agen aktif pemutih larut lemak, asid kojik dipalmitat boleh diserap dengan lebih berkesan oleh kulit dan memberikan kesan pelembap yang baik pada kulit selain lebih mudah diformulasikan. Digunakan sebagai bahan tambahan pemutih dalam kosmetik.

Pembungkusan dan Penghantaran

25KG/dram

ASID KOJIK DIPALMITAT tergolong dalam barangan biasa dan boleh diangkut melalui laut atau udara

simpan dan storan

Kesahan: 2 tahun

Penyimpanan tertutup, sejuk dan gelap. Pengangkutan dan gudang hendaklah berventilasi dan kering pada suhu rendah; Simpan berasingan daripada bahan mentah makanan

Kapasiti

2MT sebulan, kini kami sedang mengembangkan barisan pengeluaran kami.

Mekanisme tindakan

Asid kojik dipalmitat mempunyai kesan perencatan yang kuat terhadap pembentukan melanin dalam kulit manusia. Dari segi perencatan aktiviti tirosinase, asid kojik dipalmitat berbeza daripada arbutin, sebatian isoflavon, ekstrak plasenta dan asid askorbik. Ciri uniknya ialah ia bergabung dengan ion kuprum semasa bertindak, menghalang pengaktifan ion kuprum dan tirosinase. Ia juga boleh menghalang bintik-bintik gelap dan jeragat yang dihasilkan oleh melanin, menggalakkan metabolisme kulit, menghapuskan melanin yang terbentuk dengan cepat, dan mencapai kesan pemutihan dalam jangka pendek.

Soalan Lazim

S: Apakah kuantiti pesanan minimum untuk KOJIC ACID DIPALMITATE (CAS:79725-98-7)?
R:1kg

S: Jika anda boleh menerima pembungkusan khas untuk KOJIC ACID DIPALMITATE (CAS:79725-98-7)?
R: Ya, kami boleh mengatur pembungkusan mengikut keperluan pelanggan.

S: Bolehkah KOJIC ACID DIPALMITATE (CAS:79725-98-7) digunakan pada produk kosmetik?
R: Sudah tentu ya

S: Apakah bayaran yang boleh anda terima untuk KOJIC ACID DIPALMITATE (CAS:79725-98-7)?
R:LC,TT,WESTERN UNION dan lain-lain


  • Sebelumnya:
  • Seterusnya:

  • Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami