nplooj ntawv_banner

cov khoom

Tus nqi tsim nyog rau CAS 187393-00-6 98% Purity Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine rau UV Absorber

Kev Piav Qhia Luv:

1. Tinasorb S, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE CAS 187393-00-6 cov ntsiab lus:

Cov Lus Txhais: BEMT, Bemotrizinol, 2,2′-[6-(4-Methoxyphenyl)-1,3,5-triazine-2,4-diyl]bis{5-[(2-ethylhexyl)oxy]phenol};CGF1607;FAT70'884; TinosorbSAqua; 6,6′-(6-(4-Methoxyphenyl)-1,3,5-triazine-2,4-diyl)bis(3-(2-ethylhexyloxy)phenol); BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOLMETHOXYPHENYLTRIAZINChemic albookE;2,4-Bis[4-(2-ethylhexyloxy)-2-hydroxyphenyl]-6-(4-methoxyphenyl)-1,3,5-triazine;(6Z)-3-(2-Ethylhexoxy)-6-[(4Z)-4-[4-(2-ethylhexoxy)-6-oxo-1-cyclohexa-2,4-dienylidene]-6-(4-methoxyphenyl)-1H-1,3,5-triazin-2-ylidene]cyclohexa-2,4-dien-1-ib

CAS: 187393-00-6

Cov Qauv Molecular: C38H49N3O5

Qhov Hnyav Molecular: 627.81

Cov Qauv Tshuaj:

cov ntaub ntawv1

Tsos: Lub teeb daj rau daj hmoov

Kev Huv Si (HPLC): 98.00% feeb

2. Tinasorb S, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE CAS 187393-00-6 nrog


Cov Lus Qhia Txog Khoom

Cov Cim Npe Khoom

Peb vam khom kev xav txog kev lag luam, kev hloov kho tshiab tas li hauv txhua ntu, kev nce qib thev naus laus zis thiab ntawm chav kawm rau peb cov neeg ua haujlwm uas koom nrog ncaj qha hauv peb txoj kev vam meej rau tus nqi tsim nyog rau CAS 187393-00-6 98% Purity Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine rau UV Absorber, Peb txais tos cov neeg siv khoom los ntawm txhua qhov chaw hauv ntiaj teb los tsim kom muaj kev lag luam me me ruaj khov thiab sib pab, kom muaj lub neej yav tom ntej zoo nrog ib leeg.
Peb vam khom kev xav txog kev lag luam, kev hloov kho tshiab tas li hauv txhua qhov chaw, kev nce qib ntawm thev naus laus zis thiab ntawm chav kawm rau peb cov neeg ua haujlwm uas koom nrog ncaj qha rau hauv peb txoj kev vam meej rauTuam Tshoj Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine thiab 187393-00-6, Ua raws li cov neeg siv khoom xav tau, lub hom phiaj ntawm kev txhim kho kev ua haujlwm zoo thiab zoo ntawm kev pabcuam rau cov neeg siv khoom, peb pheej txhim kho cov kev daws teeb meem thiab muab ntau yam kev pabcuam tob dua. Peb zoo siab tos txais cov phooj ywg los sib tham ua lag luam thiab pib koom tes nrog peb. Peb vam tias yuav koom tes nrog cov phooj ywg hauv ntau yam lag luam los tsim lub neej yav tom ntej ci ntsa iab.

cov lus qhia tshwj xeeb

Khoom

Cov Lus Qhia Tshwj Xeeb

Qhov tsos

Lub teeb daj rau hmoov daj

Tsw tsw phem

Yam ntxwv

Kev txheeb xyuas

Ntsib nrog tus qauv

Kev Ntsuas (HPLC)

98.00% feeb

Kev Huv Si (HPLC)

98.00% feeb

Kev nqus (UV-VIS, 10mg / L

Ethanol, 341nm, 1cm)

0.790 feeb

Kev Nqus Tau (UV-VIS, 1% dil./1cm)

790 feeb

LOD

0.50% siab tshaj

Hg

1000 ppb siab tshaj plaws

Ni

3000 ppb siab tshaj plaws

As

3000 ppb siab tshaj plaws

Cd

5000 ppb siab tshaj plaws

Pb

10000 ppb siab tshaj plaws

Sb

10000 ppb siab tshaj plaws

kev siv

3. Tinasorb S, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE CAS 187393-00-6 nrog kev siv

Nws yog ib qho organic compound uas yaj tau hauv roj uas ntxiv rau hauv tshuaj pleev thaiv hnub kom nqus tau cov teeb ultraviolet. Nws yog ib qho khoom nqus ultraviolet dav dav (broadband) nrog kev ruaj khov ntawm lub teeb thiab tuaj yeem nqus tau UVB thiab txawm tias UVA. Nws cov ncov nqus yog ob, feem ntawm qhov ntev ntawm 310 thiab 340 nm.

4. Tinasorb S, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE CAS 187393-00-6 Ntim thiab Xa Khoom

25KG/Nruas, 1KG/lub raj mis

Cov khoom no yog cov khoom siv niaj hnub, tuaj yeem xa los ntawm dej hiav txwv lossis huab cua

5. Tinasorb S, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE CAS 187393-00-6 khaws cia thiab khaws cia

Kev siv tau: 2 xyoos

Qhov cua txias qis kom qhuav; nrog kua qaub, ammonia ntsev khaws cia cais

DHHB yuav tsum khaws cia rau hauv lub kaw lus kaw, thiab khaws cia rau hauv qhov chaw qhuav thiab tsaus ntuj uas tsis muaj teeb.

nphav

6. Tinasorb S, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE CAS 187393-00-6 nrog Peev Xwm: 20MT ib hlis

FAQ ntawm Tinasorb S, BEMT CAS 187393-00-6

Q: Qhov tsawg kawg nkaus kom muaj nuj nqis rau BEMT yog dab tsi?

R: 25Kg

Q: Yog tias koj tuaj yeem txais cov khoom ntim tshwj xeeb rau BEMT?

R: Yog, peb tuaj yeem npaj cov khoom raws li tus neeg yuav tsum tau ua.

Q: puas siv tau BEMT CAS 187393-00-6 rau cov khoom COSMETIC?

R: Yeej yog, nws feem ntau yog siv rau cov khoom siv pleev kom zoo nkauj

Q: koj tuaj yeem lees txais kev them nyiaj dab tsi rau BEMT?

R: LC, TT, WESTERN UNION thiab lwm yam.

Hauv qab cov khoom tej zaum koj xav tau:

DHHB CAS302776-68-7

UVT-150 CAS 88122-99-0

Homosalate CAS118-56-9

Octocrylene CAS 6197-30-4

ARBUTIN CAS497-76-7

Pro-xylane CAS439685-79-7

cov ntaub ntawv2
cov ntaub ntawv3Peb vam khom kev xav txog kev lag luam, kev hloov kho tshiab tas li hauv txhua ntu, kev nce qib thev naus laus zis thiab ntawm chav kawm rau peb cov neeg ua haujlwm uas koom nrog ncaj qha hauv peb txoj kev vam meej rau tus nqi tsim nyog rau CAS 187393-00-6 98% Purity Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine rau UV Absorber, Peb txais tos cov neeg siv khoom los ntawm txhua qhov chaw hauv ntiaj teb los tsim kom muaj kev lag luam me me ruaj khov thiab sib pab, kom muaj lub neej yav tom ntej zoo nrog ib leeg.
Tus nqi tsim nyog rauTuam Tshoj Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine thiab 187393-00-6, Ua raws li cov neeg siv khoom xav tau, lub hom phiaj ntawm kev txhim kho kev ua haujlwm zoo thiab zoo ntawm kev pabcuam rau cov neeg siv khoom, peb pheej txhim kho cov kev daws teeb meem thiab muab ntau yam kev pabcuam tob dua. Peb zoo siab tos txais cov phooj ywg los sib tham ua lag luam thiab pib koom tes nrog peb. Peb vam tias yuav koom tes nrog cov phooj ywg hauv ntau yam lag luam los tsim lub neej yav tom ntej ci ntsa iab.


  • Yav dhau los:
  • Tom ntej no:

  • Sau koj cov lus ntawm no thiab xa tuaj rau peb